O činnosti Kanceláře pravidelně informujeme prostřednictvím sociálních sítí, hlavní strany ELFu, měsíčního newsletteru a dalších univerzitních kanálů. Pro všechny zájemce o využívání technologií ve výuce pořádáme dvakrát ročně také e-learningové setkání ELFday.

Kancelář e-learningu na sociálních sítích

Na Facebooku Twitteru informujeme o všech aktualitách, námi pořádaných akcích a workshopech a doporučujeme také zajímavé akce mimo naši Kancelář.
Fotografie z činnosti Kanceláře, akcí a workshopů můžete sledovat na Flickru a Instagramu.
Doporučujeme sledovat také náš blog EDmeet.in, kam pravidelně přidáváme rozhovory s vyučujícími a studenty, kteří se zajímají o využívání technologií ve výuce a mají čím ostatní inspirovat. Kromě toho zde přispíváme také postřehy z konferencí, kterých jsme se zúčastnili.
Na YouTube kanálu Kanceláře najdete námi natočené rozhovory s vyučujícími a studenty, záznamy z e-learningových setkání ELFday a užitečné tipy pro práci s kurzy v ELFu.

E-learningová setkání ELFday

Členové týmu

 

Anna Czaschová

Pozice: Koordinátorka PR aktivit, správkyně sociálních sítí
E-mail: czaschova@phil.muni.cz

Anička je studentkou oboru Skandinávská studia a její pracovní náplní je správa sociálních sítí, informování o novinkách a aktivitách Kanceláře a organizace e-learningových setkání ELFday.