Kde se o nás dozvíte více

Kromě informací, které najdete na tomto webu, se o činnosti Kanceláře a aktuálních událostech můžete dozvědět prostřednictvím sociálních sítí, hlavní strany ELFu, newsletterů, blogu EDmeetInpřípadně prostřednictvím dalších univerzitních kanálů. Pravidelně pořádáme také e-learningová setkání ELFday, kde s vyučujícími, studenty a zvanými hosty sdílíme znalosti a zkušenosti s využíváním technologií ve výuce.


Newsletter

Aktuality, užitečné tipy a triky, rozhovory, chystané akce i postřehy z akcí proběhlých, to vše přehledně 
a pravidelně přinášíme v měsíčním newsletteru Kanceláře e-learningu

Prostřednictvím newsletteru Workshopy a webináře informujeme všechny odběratele o blížících se akcích a workshopech, jako jsou workshopy pro uživatele ELFu, workshopy o práci s iPady, e-learningová setkání ELFday apod.

K odběru newsletterů se můžete přihlásit zde.

Již odeslané newslettery naší Kanceláře si můžete prohlédnout v archivu.

E-learningová setkání ELFday

ELFday je neformální platformou pro výměnu znalosti, zkušeností a dovedností mezi zájemci o možnosti využití vzdělávacích technologií v akademickém prostředí. Setkání probíhá pravidelně dvakrát ročně vždy v září a únoru. Celodenní program nabízí příspěvky hostů, vyučujících a studentů a praktické dílny vzdělávacích nástrojů a technologií.

Programy proběhlých setkání najdete na webu elf.phil.muni.cz/setkani. Videozáznamy můžete vidět na našem YouTube kanálu a fotografie na Flickru.

Blog EDmeet.in

Na blog EDmeet.in pravidelně přidáváme rozhovory s vyučujícími a studenty, kteří se různými způsoby zajímají o využívání technologií ve výuce a mají čím inspirovat ostatní. Vyučujících i studentů se zpravidla ptáme na jejich zkušenosti s využíváním e-learningu, na jejich názor na přínosnost online kurzů pro studenty apod. Kromě toho zde přispíváme také postřehy z konferencí, kterých jsme se zúčastnili.

Kancelář e-learningu na sociálních sítích

Na Facebooku a Twitteru informujeme o všech aktualitách, námi pořádaných akcích a workshopech a doporučujeme také zajímavé akce mimo naši kancelář.

Fotografie z činnosti Kanceláře, akcí a workshopů můžete sledovat na Flickru a Instagramu.

Na YouTube kanálu Kanceláře najdete námi natočené rozhovory s vyučujícími a studenty, záznamy z e-learningových setkání ELFday a užitečné tipy pro práci s kurzy v ELFu.

Hlavní strana ELFu

Jste-li uživatelem e-learningového systému ELF, fungujícího na Filozofické fakultě MU, najdete v horní části jeho hlavní strany banner, prostřednictvím kterého informujeme o důležitých termínech, pořádaných akcích a dalších novinkách z naší činnosti. Kromě toho zde pravidelně přidáváme také tipy pro práci
s kurzy v ELFu.

Kontaktní osoba

Romana Švachová

Pozice: Koordinátorka PR aktivit, správkyně sociálních sítí
E-mail: svachova@phil.muni.cz